Címlap Balhé Hát ez? Bizto...

Hát ez? Biztonsági őrt bántalmaztak egy pécsi bevásárlóközpontban!

Egy 28 éves bicsérdi férfit gyanúsítanak a rendőrök azzal, hogy május 17-én 9 óra 30 perc körül az egyik pécsi bevásárlóközpontban dulakodásba keveredett a vele szemben intézkedő biztonsági őrökkel.

Kitört az üvegajtó

A dulakodás közben a férfi az egyik biztonsági őrt nekilökte a folyosó bejárati ajtajának, amelynek üvege betört.

A biztonsági őr az eset során könnyebben megsérült.

A rendőrök a férfit előállítását követően kihallgatták gyanúsítottként, ellene garázdaság miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.