Címlap Balhé Kamasz rabolt...

Kamasz rabolt ki kamaszt Pécsett

Mint kiderült: egy négyfős társaság beszélgetett a parkban, majd a társaság egyik tagja elővette a pénzét a zsebéből, mert az öccsének akart adni belőle, hogy menjen el a boltba. Ekkor odalépett hozzájuk két fiú, majd egyikőjük kivette a mintegy 165 ezer forintot a sértett kezéből. Amikor a társaság kérdőre akarta vonni az elkövetőt, az válaszul megütötte a sértettet, és elment a helyszínről.

A rendőrök egy órán belül a lakásán elfogták az elkövetéssel gyanúsítható 16 éves pécsi fiút, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként. Ellene lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.