Címlap Balhé Lakása és aut...

Lakása és autója ablakát is betörte a dühös ex

A pécsi nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki azt a 34 éves helyi férfit, aki augusztus 17-én délután Pécsett a Harangláb utcában összeveszett a volt párjával. A férfi ezután az árokban talált téglákkal és cserepekkel dobálni kezdte a nő házát és autóját.

Az eset során az ingatlan két ablaka betört, az autó több helyen behorpadt, megkarcolódott, valamint a jármű ablakai is betörtek. A férfit a rendőrök elfogták és előállították a Pécsi Rendőrkapitányságra, ahol ellene garázdaság miatt indult nyomozás.