Címlap Közélet Kertvárosba k...

Kertvárosba került a PÉCS feliratos szelfipont

Tavaly december elején határozott a városvezetés arról, hogy a felirat az 58-as úti körforgalomban kapjon helyet, ám a feliratot csak most, augusztus közepén helyezték ki.

Szó mi szó, augusztus 19-étől az egykori Femánál található körforgalom közepén tekinthetik meg az installációt.