Címlap Balhé Más rendszámá...

Más rendszámát használta, rajtakapták a simlist

A komlói helyi rendőrök a tegnap este folyamán, június 22-én igazoltattak egy gépkocsit vezető férfit az esti órákban Liget belterületén. A rutin ellenőrzés során a járőrök észrevették, hogy a férfi autójára egy másik kocsihoz tartozó rendszámtábla van felszerelve. A sofőrt előállították a rendőrkapitányságra, gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését.

Ellene egyedi azonosító jellel visszaélés miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.