Címlap Balhé Megkéselte os...

Megkéselte osztálytársát egy budapesti középiskolás

Késsel támadt osztálytársára egy középiskolás Budapesten, a sérültet kórházba vitték – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

A rendőrség az intézményt nem nevezte meg, csak annyit közölt, hogy az I. kerület egyik középiskolájában történt a bűncselekmény hétfőn 9 óra 20 körül. A sérültet a mentők kórházba vitték, a késelőt a helyszínen elfogták.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntett kísérlete miatt indított nyomozást, a feltételezett elkövető elszámoltatása folyamatban van.