Címlap Balhé Meglépett a p...

Meglépett a pécsi kórházból a férfi, aki Olaszországból érkezett

Majd tök részegen vissza is ment egy idő után.

Nagy erőkkel kereste a pécsi belvárosban a rendőrég azt a férfit, aki Olaszországból érkezett, majd meglépett az infektológiáról, ahol éppen koronavírus miatt vizsgálták.

Végül nem kellett „megtalálni”, mert a férfi visszament a klinikára – közölte a rendőrség. Nem éppen józanul érkezett vissza azonban, mivel nem vesztegette az idejét és leitta magát a várható karantén előtt.

(via BAMA)