Címlap Balhé Rendszámtáblá...

Rendszámtáblával trükközött

A járőrök október 8-án délután egy autóst igazoltattak Harkány és Siklós között.

Az intézkedés közben a rendőrök észrevették, hogy az autón lévő két német rendszám nem azonos, valamint egyiket sem arra az autóra állították ki.

A rendőrök előállították a 38 éves siklósi férfit a rendőrkapitányságra. Gyanúsítotti kihallgatásán elmondta, hogy a rendszámokat ő szerelte át az autójára olyan gépjárművekről, amelyeket már eladott.

Ellene egyedi azonosító jel meghamisítása miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.