A kuka mellé szemetelnek a Mecseken, vajon miért?
Mivel most csak elvitelre lehet ételt vásárolni, sokan a Mecsekre vonulnak, hogy egy idilli helyen, jó kilátás mellett fogyasszák el azt. Ennek azonban nyoma is van. Szatyrok mindenütt, cirka 15 méterre a kukától.

Kaja után egy gyors menet?
A két szatyornyi burger és üdítő után még adtak is az élvezetnek a természet szerelmesei, jutott idő a pásztorórára is. Ami mindaddig rendben is van, amíg ennek „maradékát”, azaz a használt óvszert nem a pihenő mellé dobják, hanem mondjuk a kukába.

Borzalmas látvány!

Sörösdobozok szerteszéjjel
A fotózni vágyók által közkedvelt hinta mellett is elengedték magukat a „kirándulók” és gondolták, hogy jól fognak mutatni a földön a sörösdobozok. De nem, szedjük fel és vigyük magunkkal!

A kuka innen mindössze 7 lépésre van.
Nem ez volt az első eset, amikor Pécs közkedvelt helyeit szeméttel csúfítják el.





















