Közösségi oldalán kért segítséget a Mokka Kultúrpresszó. Egy férfi ugyanis hátizsákkal felszerelkezve besurrant hozzájuk péntek délután és a hűtőből kipakolt 6 tortát, sört és üdítőket.
Pechére a műveletről kamerafelvétel is készült, amit a rendőrség elkért és megkezdték a nyomozást.
„Szerda estig várjuk a jelentkezését egy békés megbeszélésre, kárrendezésre ami után elállunk a feljelentéstől!”
– írták a közösségi oldalukon.
Vajon egyedül ette meg a tortákat?



















