Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 2000-et, immáron 2389 megbetegedést regisztráltak. Újabb 144 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 60 415 fő.
Jelenleg 4417 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 313-an vannak lélegeztetőgépen.
Mától tovább szigorodnak a maszkviselésre vonatkozó szabályok
Már a vendéglátóhelyeken és a szórakozóhelyeken is kötelező a maszkot viselni, azt csak az étel és ital fogyasztása idejére lehet levenni. A rendőrök fokozottan ellenőrzik a maszkviselést, és ha valaki nem tartja be a szabályokat, azt megbüntetik.



















