A két férfi ezután 20 óra körül a komlói úton kitörte egy buszmegálló plexi falát, illetve egy sörösüveget is az úttestre dobtak.
A rendőrök elfogták a két garázdát és előállították őket a rendőrkapitányságra. Ellenük garázdaság miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
















