Címlap Balhé Törtek és zúz...

Törtek és zúztak, miközben egymással viaskodott a két pécsi férfi

A két férfi ezután 20 óra körül a komlói úton kitörte egy buszmegálló plexi falát, illetve egy sörösüveget is az úttestre dobtak.

A rendőrök elfogták a két garázdát és előállították őket a rendőrkapitányságra. Ellenük garázdaság miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.