Idén tavasszal 22 új facsemetét ültettek el a téren, hogy biztosítsák a tér zöld karakterének hosszú távú fennmaradását.
Sajnálatos módon azonban az egyik fiatal facsemete vandál rongálás áldozatává vált. Az eset kapcsán a társaság rendőrségi feljelentést tett. A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az elkövetőt sikerült beazonosítani és elfogni.


A kitört fát, valamint további egyedeket az őszi faültetési szezonban pótolják.














