Címlap Balhé Vásárcsarnok:...

Vásárcsarnok: asztalhoz ültek a pécsi városházán, de újra oda kell ülniük!

Megkezdődött a párbeszéd a Vásárcsarnok bérlőivel

A pécsi Vásárcsarnok bérlőinek kilencfős küldöttségét fogadta kedden délután Ruzsa Csaba alpolgármester a pécsi városházán.

Az önkormányzat közvetlenül tárgyal a vásárcsarnok bérlőivel, ennek az egyeztetési folyamatnak az első állomása volt a csarnokban helyiséget vagy asztalt bérlők képviselőivel folytatott mai személyes találkozó.

Ruzsa Csaba kiemelte: a városvezetés és a vállalkozók közötti egyeztetésen az önkormányzat igyekszik

kompromisszumos megoldást találni arra az időszakra,

amelyben a jelenlegi csarnok már nem üzemel, az új pedig még nem készül el. A város olyan megoldást keres, amelyben a bérlők szempontjai is érvényesülnek.

A Vásárcsarnokban dolgozók is elmondtak valamit. Az, hogy mit, a közlemény nem taglalja
Ruzsa Csaba Pécs alpolgármestere magyaráz

A megbeszélés zárásaként elhangzott, néhány héten belül

újra asztalhoz ülnek

a felek, és a későbbiekben további szereplőket is bevonnak majd a tárgyalásokba.” – írták a közleményben.

Még több kép az egyeztetésről:

A Pécs Aktuál korábbi VIDEÓJA itt tekinthető meg: