A férfi ezután megpróbált egy – szintén az oszlophoz láncolt – másik kerékpárt is ellopni, de megzavarták, ezért beült az autójába és elhajtott.
A rendőrök pár órán belül elfogták a nyugdíjast, akinél megtalálták a biciklit is.
A férfit előállították a rendőrkapitányságra, majd a kihallgatásakor elmondta, hogy azért akarta elvinni a bicikliket, mert rontják a város összképét. Ellene lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.



















