Címlap Baranya A Mohácsi Pol...

A Mohácsi Polgármesteri Hivatal épülete bezár

Többek között felhívta a figyelmet arra, hogy Mohácson is biztosítják az óvodákban a felügyeletet azoknak a gyermekeknek, akik szülei ezt kérik. Az ügyeletet március 9-től vehető igénybe.

A Tomori konyha teljesen felkészült, felmérte az igényeket, az étkeztetés minden olyan jogosult számára biztosított, aki azt kéri, illetve vendégétkeztetést is tudnak vállalni.

A Mohácsi Polgármesteri Hivatal dolgozói otthoni munkavégzéssel folytatják munkájukat, a hivatal épülete zárva tart. Az ügyintézés telefonon, levélben és elektronikus úton zajlik. Indokolt esetben az ügyintézővel történt telefonos egyeztetés után van lehetőség személyes találkozásra.

Kiemelt képünk forrása: facebook.com.