Címlap Baranya A szemét miat...

A szemét miatt nem kell aggódnunk!

E-mailben, levélben és telefonon lehet a Dél-Kom Nkft. munkatársait felkeresni probléma, kérés, kérdés esetén.

Ebben a két hétben a hulladékszállítás és a lomtalanítás is a megszokott rendben működik tovább. A baranyai hulladékudvarok is nyitva lesznek az eddig megszokottak szerint. Ugyanakkor átmenetileg a zsákos komposzt értékesítését szüneteltetik.

Kiemelt képünk illusztráció.