Címlap Balhé Akkor rabolta...

Akkor rabolta ki, mikor rosszul lett az idős bácsi

Hat idős embert rabolt ki a nő

Kifosztás miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság egy 22 éves helyi nő ellen. A megalapozott gyanú szerint a nő 2019 márciusa és 2020 januárja között hat idős embert is kifosztott.

Az egyik alkalommal kihasználta egy idős férfi rosszullétét, és elvette a pénztárcáját. Előfordult olyan is, amikor gyógyszert kért idős emberektől, akik beengedték a házaikba, majd a figyelmetlenségüket kihasználva tőlük is tárcát tulajdonított el, de volt olyan eset is, amikor részeg, alvó férfitől lopott.

Közel fél milliós kárt okozott

A nő a sértetteknek több, mint 400 ezer forint kárt okozott a bűncselekményekkel. A rendőrök előállították a rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki.

A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.