Az Év Turisztikai Települései között Pécset Hévíz és Debrecen előzte meg. Más baranyai díjazottaknak is örülhetünk, hiszen az 1-3 csillagos hotelek között ugyancsak bronz érmes lett a pécsi Szinbád Hotel, az első helyet pedig ebben a kategóriában a harkányi Hotel Harka nyerte el.
A jelenlegi járványhelyzetben a díjátadót online tartották.














