A kukákat érdemes kora reggel kitenni az utcára, mert a gyérebb forgalom miatt előfordulhat, hogy a gyűjtőautók korábban érkeznek a megszokottnál egy-egy utcába.
A társaság közlése szerint a pécsi, Búza téren található ügyfélképviseleten zárva tart a pénztár, így számlát itt nem lehet befizetni ezekben a napokban, a központi ügyfélszolgálaton pedig december 29-én lesz zárva a pénztár.
Kiemelt képünk illusztráció.


















