Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 5000-et, immáron 5035 megbetegedést regisztráltak. Újabb 161 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 137 553 fő.
Jelenleg 7718 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 656-an vannak lélegeztetőgépen.



















