Címlap Baranya Baranyában kö...

Baranyában közel 200 új megbetegedést találtak

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 8000-et, immáron 8709 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 195 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 198 438 fő.

Jelenleg 7 335 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 564-en vannak lélegeztetőgépen.