A Siklósi Hírek megtudta: a hivatal egyik dolgozója esetében felmerült a koronavírus-fertőzés gyanúja, ezért minden osztályra kiterjedően bevezették az óvintézkedést.
Azokban az ügyekben, ahol a személyes ügyintézés elengedhetetlen, az ügyintézővel előre egyeztetni kell. Az azonnali ügyintézést igénylő esetek a hivatal portaszolgálatán keresztül intézhetőek, de ezekben az esetekben is szükséges az előzetes időpont-egyeztetés.



















