Címlap Baranya Emelkedett a ...

Emelkedett a megbetegedések száma, közel 2000 új eset országszerte

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 11.000-et, immáron 11811 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 93 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 116 266 főre csökkent.

Jelenleg 4 689 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 344-en vannak lélegeztetőgépen.

Kedden újabb vakcinaszállítmányok érkeztek, amelyek összesen közel 51 ezer ember oltását teszik lehetővé, így folytatódik az egészségügyi dolgozók, valamint az idősotthonok lakóinak és dolgozóinak oltása.