Címlap Baranya Három siklósi...

Három siklósi osztály karanténba került

A Mohácsi Tankerület tájékoztatása szerint október 5-e és 8-a között digitális oktatást rendeltek el az intézmény érintett osztályai számára. Erre azért van szükség, mert az iskola 9A, 10B és 11A osztályai valamint két tanára karanténba került, miután az egyik pedagógus koronavírus-tesztje pozitív lett.