Címlap Közlekedés Újabb forgalo...

Újabb forgalomkorlátozás Pécsett, a Diósi úton

A PÉTÁV és a Tettye Forrásház Zrt. összehangoltan, egy munkaterületen, két munkaárokban dolgozik majd, ami azért előnyös, mert így rövidebb időre kell lezárni a területet, mintha külön dolgoznának.

Hétfőtől a Zsolnay-Mathiász-Diósi utak kereszteződésében teljes útzár lép érvénybe, a Diósi út Bokor utcai kereszteződésétől pedig útszűkület lesz.

A távhővezeték építése a tervek szerint december végére készül el. A vízhálózat-felújítási munkák a lezárt kereszteződéstől az Engel János utca elejéig tartó területen decemberre lesznek készen, majd januárban az Engel János utca és a Puskin tér közötti szakaszon folytatódik a munka.