Címlap Baranya Idén nem a bu...

Idén nem a busójárás máglyáin ér véget a mohácsi karácsonyfák karrierje

A fenyők így is jó célt fognak szolgálni, hiszen azok az otthon melegéhez járulnak majd hozzá: a helyi hőszolgáltató használja fel idén a fenyőket.

A városüzemeltetési társaság teherautói ebbe az évben is begyűjtik az utcára rakott egykori karácsonyfákat, amiket később darálnak, majd a faaprítékot zöld hőenergia formájában a Bioenergy-Duna üzemében hasznosítják.

Azaz több mint kétezer mohácsi otthon melegéhez járulnak hozzá a ünnep egykori díszei.

Kiemelt képünk forrása: Mohácsi Busójárás facebook oldala.