Címlap Baranya Két újabb bar...

Két újabb baranyai idősotthonban oltottak hétvégén

Dr. Horváth Zoltán kormánymegbízott, a Baranya Megyei Védelmi Bizottság elnökének vezetésével megalakult szombaton a Baranya Megyei Irányító Csoport. Az Országos Mentőszolgálat Dél-Dunántúli Régiójának, a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságnak, a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságnak és a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központjának vezető képviselői biztosították január 9-én újabb két szociális intézményben az oltási tevékenységet.

Szombaton azok, akik kérték megkapták az új koronavírus elleni vakcinát a sombereki Szociális Otthonban és a Máriagyűdi Idősek Otthonában. Mindkettőben a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központjának szakemberei oltották be a gondozottakat és dolgozókat.

Kiemelt képünk forrása: Baranya Megyei Kormányhivatal facebook oldala.