Címlap Baranya Ismét megugro...

Ismét megugrott a megbetegedések száma, 2047 esetre derült fény

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 10.000-et, immáron 10860 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 130 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 142 029 főre csökkent.

Jelenleg 5646 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 396-an vannak lélegeztetőgépen. 

Immár 25 kórházi oltóponton zajlik az egészségügyi dolgozók oltása, és már zajlik az előkészület idősotthonok lakóinak és dolgozóinak oltására. A járvány lassítása és a kórházak teljesítőképessége érdekében továbbra is érvényben vannak az eddigi védelmi intézkedések.