Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 10.000-et, immáron 11119 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 135 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 140 854 fő.
Jelenleg 5 297 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 372-en vannak lélegeztetőgépen.
Immár 25 kórházi oltóponton zajlik az egészségügyi dolgozók oltása, és fokozatosan megkezdődik az idősotthonok lakóinak és dolgozóinak oltása is.
A járvány lassítása és a kórházak teljesítőképessége érdekében továbbra is érvényben vannak az eddigi védelmi intézkedések és Orbán Viktor miniszterelnök mai bejelentése értelmében február 1-ig érvényben is maradnak, valamint a középiskolákban is marad a digitális oktatás február 1-ig.




















