Az erdő egybefüggő és friss zöldjét töri meg ez a szikla Orfűhöz közel. Szinte havonta más felirat kerül rá, évek óta. Volt már szerelmi vallomás, vagy a fesztiválozóknak szóló „WELCOME IN PARADISE” köszöntés, de kampányoltak már az oltás mellett is itt – amit a legtöbben a pécsi tv-toronynak hittek.

Most a gyerekeknek hagytak üzenetet. Egész pontosan ezt:

Azt már csak halkan tennénk hozzá, hogy mi láttuk az „ÁCIÓ”-t is. Szóval nem kell Columbónak lennünk ehhez a megállapításhoz: valaki nagyon ügyesen, az éj leple alatt alkot ezen a felületen.
















