Címlap Baranya Közel 3000 új...

Közel 3000 új fertőzött, 157 halott

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 8000-et, immáron 8514 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 153 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 197 057 fő.

Jelenleg 7 522 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 573-an vannak lélegeztetőgépen.