Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 13.000-et, immáron 13.017 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 48 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 91 872 főre csökkent.
Jelenleg 3682 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 273-an vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 237 872 fő kapott oltást, közülük 61 266 fő már a második oltását is megkapta.
Az egészségügyi dolgozók kampányszerű oltása lezárult, az elmúlt napokban az idősotthonokra, bentlakásos szociális intézményekre összpontosulnak az oltások.
Február első hetében a védőoltásra regisztrált legidősebbek következnek, őket a háziorvos fogja keresni ezekben a napokban.



















