Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 10.000-et, immáron 10730 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 72 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 143 065 főre csökkent.
Jelenleg 5760 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 394-en vannak lélegeztetőgépen.
A mai napon megérkezik a harmadik Pfizer-vakcina szállítmány is Magyarországra, amelyekkel immár 25 kórházi oltóponton zajlik az egészségügyi dolgozók oltása. A járvány lassítása és a kórházak teljesítőképessége érdekében továbbra is érvényben vannak az eddigi védelmi intézkedések



















