Címlap Baranya Lezárultak az...

Lezárultak az oltások a baranyai szociális intézményekben

Azt írták, az oltási tervnek megfelelően az egészségügyi dolgozókat követően  a múlt héten Baranya megyében is megkapták a második körös oltásokat a szociális intézményekben dolgozók és gondozottak.

A hazánkba érkező oltóanyag függvényében haladnak tovább a regisztrált 60 év feletti és a 18-59 év közötti krónikus betegek oltásával.

Korábbi tájékoztatásuk szerint az elmúlt héten összességében Baranya megyében több mint 6500 személyt oltottak be az új koronavírus ellen.

Kiemelt képünk forrása: facebook.com.