Címlap Egyetem Startol a Plu...

Startol a Pluszosok Egyeteme

Az első előadás ma, február 22-én délután 5 órakor lesz. Rendhagyó jelleggel ez alkalommal „A hit ereje” címmel Dr. Udvardy György, veszprémi érsek, korábbi pécsi püspök tart előadást.

Utána, kéthetente hétfőnként várják a képernyő elé az érdeklődőket, az előadások témái között szerepel a magyarok a világűrben, az öregedés biológiája illetve a PTE jövőépítése is.

A program-sorozatról bővebben az esemény közösségi oldalán és a PTE honlapján lehet tájékozódni.

Kiemelt képünk forrása: pecsiegyhazmegye.hu