Címlap Baranya Már a Hullámf...

Már a Hullámfürdőben is mérik a testhőmérsékletet belépésnél

A járványügyi helyzet fokozódása miatt az uszodába lépés előtt mindenkinek megmérik a testhőmérsékletét. Akié 37,5 fok felett van, az nem léphet be az intézménybe.

A közösségi tereket csak maszkban lehet látogatni, a maszkról mindenkinek magának kell gondoskodnia. Aki nem használja vagy nincs nála, az nem tartózkodhat a Hullámfürdő területén.

A vendégektől a higiéniás előírások betartását és a megfelelő távolságtartást is kérik. A rendelkezés szeptember 1-től visszavonásig érvényes.