Címlap Baranya Bővült a házh...

Bővült a házhoz menő szelektív hulladékgyűjtés Pécsett

A Dél-Kom tájékoztatása szerint szeptember 1-től újabb 5400 pécsi háztartást kapcsoltak be a rendszerbe: a szolgáltatás részeként nyáron az érintett ingatlanok lakói átvehették azokat a hulladékgyűjtő edényeket, amelyekbe a háztartási szeméttől elkülönítve gyűjthetik az újrahasznosítható hulladékot illetve a bio-hulladékot.

A Dél-Kom gyűjtőautói mostantól rendszeres időközönként elszállítják az összegyűlt hulladékot a rendszerbe most bekapcsolódott utcákból is, ennek menetrendje és időpontjai már megtalálhatóak a Dél-Kom hivatalos honlapján.