Címlap Baranya Lobog a babaz...

Lobog a babazászló a Megyeházán

A cél itt Baranyában is az, hogy a családok gyarapodjanak, a vágyott gyermekek megszülessenek – tájékoztatott a Baranya Megyei Önkormányzat.

A zászló kitűzése értékválasztást is jelent, kiállást a magyar családok mellett – nyilatkozta Őri László megyei elnök azt követően, hogy kihelyezte a babazászlót a Megyeháza épületére.