A rekultiváció több, mint 2 éve kezdődött. Azóta megépült a szűrőgát, ami segít a területről a víz kiszivattyúzásában és megkezdődött a meddőhányóval való feltöltés is. A Pannon Hőerőmű tájékoztatása szerint jelenleg is többféle munka zajlik a helyszínen: a feltöltés mellett már a szakemberek az egyes rézsű-felületek befedésén dolgoznak, ami után növényeket telepítenek és elvégzik a vízelvezetési munkákat is.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...



















