
A rendőrség tájékoztatása szerint egy ember sérült, őt vitte el a mentőhelikopter. A helyszínelés idejére félpályán haladt a forgalom.

A baleset körülményeiről egyelőre annyit tudni, hogy az egyik autó a főúton haladt, míg a másik arra szeretett volna kikanyarodni. Ekkor történt a csattanás. Több olvasónk is írta korábban, hogy ez egy veszélyes kereszteződés. Vezessünk óvatosan!


Fotók: Bamosz KFT.


















