Újra nyitva az I-es Belklinika Pécsett, a belépést egy pre-triázs előzi meg
Az ambuláns tevékenység május 17-től indul újra a PTE-KK I. sz. Belgyógyászati Klinikáján.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.







