Címlap Egészség Újra nyitva a...

Újra nyitva az I-es Belklinika Pécsett, a belépést egy pre-triázs előzi meg

Tájékoztatásuk szerint a járványügyi helyzet enyhülése

és az ezzel párhuzamosan egyre nagyobb arányú beoltottsági állapot teszi ezt lehetővé május 17-től.

Azt kérik, akinek a szakambulanciáikon előjegyzési időpontja van, azok a megadott időpont előtt lehetőleg

10 perccel jelenjenek meg, hogy a pre-triázs

kötelezettségnek eleget tudjanak tenni. Akinek van védettségi igazolványa azt is vigye magával. Azok, akiknek nincs időpontjuk a diszpécser szolgálat segítségével tudnak előjegyzést kapni.

A klinika összes szakambulanciája továbbra is a JPKT-ban (volt 400 ágyas klinika) működik, melynek Ifjúság úti főbejáratát május 17-én ismét megnyitják.

Kiemelt képünk forrása: aok.pte.hu.