Címlap Baranya Ismét útra ke...

Ismét útra kel a kormányablakbusz

Május 10-étől a baranyai kistelepüléseken élők is újra lehetőséget kapnak arra, hogy hivatali ügyeiket a kormányablakbuszon, helyben intézzék.

A hét első napján Gödrére és Mágocsra látogat majd el, a részletes menetrend ITT érhető el.

Kiemelt képünk forrása: Baranya Megyei Kormányhivatal facebook oldala.