Nem kevés gázolajat lopott két férfi Szigetvár környéki olajfúró gépekből
Kommandósok kapták el a tolvajokat.
Két ütemben emeli majd az üzemanyagárakat a Mol januárban
Összességében 41 forinttal lesz drágább a benzin és a gázolaj.
Normális?! Gázolajjal pusztítják a fákat Siófokon
A polgármester szerint azért rongálhatnak, mert a növények kitakarják a vízparti kilátást.
Vége lehet az üzemanyagárstopnak? Ha marad, nem lesz elég üzemanyag
Legalábbis a Mol vezetője szerint, aki tájékoztatta erről a magyar kormányt is.
Az üzemanyag az új élesztő: pánikvásárlók rohamozzák a benzinkutakat!
Több napnyi adagot vásárolnak fel pár óra alatt.
Gázolajat loptak és még egy traktort is szétszereltek a tolvajok a baranyai faluban
Vitték a naftát, ahonnan csak tudták.
Csak így tovább: csökken az üzemanyagok ára
Két hét alatt 11 forinttal lett olcsóbb a benzin.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.


















