Több mint száz kiló dinnyét faltak fel a pécsiek
Két órán keresztül ingyen volt a dinnye, mindenki annyit ehetett, amennyit tudott.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








