Címlap Gasztro Több mint szá...

Idén nagyszabású dinnyepromóciós kampányba kezdett a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Magyar Dinnyetermelők Egyesülete. Ennek keretében zajlott július 25-én a kóstolás a pécsi Kossuth téren. A rendezvény célja a baranyai dinnye népszerűsítése volt.

Ne felejtsük el, hogy a multiknál forgalmazott dinnye sokszor több ezer kilométert zötykölődik kamionokon, éretlenül szedik le, hogy kibírja a hosszú utat, ezért alig van élvezeti értéke!