Már fugázzák a Vince utca köveit – Lehet, hogy nem kellene?
Sokkal nem lesz jobb az utca, mert nem a régi technológiával dolgoznak. A felújítás első ütemének...
„Meg kell szokni!” – A takarítók szerint így nem lehet megtisztítani a belvárosi k...
Pedig csak meg kellene nézni, mivel és hogyan csinálják máshol.
Észrevettétek? Kőhalmok magasodnak a Mecsekben
Kőhalmok az erdő mélyén? Egyre több van belőlük a Mecsekben.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.










