Egy pécsi játszótér mellett építettek ételládát, hogy rászorulókon tudjanak segíteni
Pékáru, sütemény, szalámi és még sok más is kerül az adománygyűjtő szekrénybe!
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








