Harminc éve bajnoki aranyat, most kupabronzot hozott a húsvéti nyúl
Meg kell becsülni ezt a bronzérmet!
A hó nem tudta legyőzni a diósgyőrieket, a pécsi lányok azonban igen
Djokics csapata ott van a kupadöntőben!
Győzelemmel kezdtek a pécsi lányok – a kupában továbbjutott a PMFC és a PEAC
Turi gólja három pontot ért.
Vették az akadályt a pécsi srácok – a PMFC tíz gólt szerzett!
Jól hajrázott a PEAC.
Óriásit küzdöttek a pécsi lányok, meg is lett az eredménye!
Zseljko Djokics csapata bejutott a legjobb négybe a Magyar Kupában.
Nagy meccsek várnak a pécsi kosaraslányokra: a Szekszárd után jön a Girona!
Studerék a maximumot fogják nyújtani.
Nagyon jól szerepeltek a pécsi ritmikus gimnasztikások a Magyar Kupán!
Sok érmet szereztek.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.

















